Bakırköy Klima Servis

Bakırköy Klima ServisKlima tamiri, klima bakımı ve klima montajı konularında oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca varmasını garanti eder. Tam donanımlı servis aracından oluşan ekiplerimiz ile her türlü klima arızasını yerinde yapacak yedek malzemeye sahiptir. Bakırköy Acil klima servisi uzman ekipten oluşmaktadır.

Günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakırköy Klima servis ağı Müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Klimanızın markası ne olursa olsun hangi model olursa olsun 2 (iki) Yıl servis garantisi vermektedir.

Klimanın iki yıl içinde aynı parçanın arızalanması durumunda Müşteriden hiç bir ücret talep etmeden garantili parçayı değiştirmekteyiz. Yaptığımız İşe iki yıl garanti vermemiz işimizdeki ciddiyetimizin bir belirtisi olup Müşterilerimize gereken önem vede hassasiyeti gösterdiğimizin kanıtıdır.

BAKIRKÖY KLİMA SERVİSİ
Bakırköy bölgesine bağlı bulunan Ataköy, Basınköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eğer işiniz acil ise o bölgeye en yakın servis aracını yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme ulaştıracaktır.

NEDEN BİZ
Bakırköy Klima Servisi…: Bu sorunun cevabı Hizmetimizde saklıdır..! Güler yüzlü teknik servisimiz gittiği her yerde kaliteli hizmetler vermektedir.

Ayrıca Müşterilerimizi Klimayla ilgili Bilgiler vererek doğru kullanım vede periyodik olarak filtrelerin ne zaman yıkanıp temizlenmesi gerektiğini ayrıca Kumandayla ilgili doğru zan edilip yanlış bilinen hataları asgari seviyelere düşürülerek Tüketiciyi Bilgilendirmektir.

Amacımız Müşterilerimizi klimayla ilgili Her çeşit bilgiyi doğru bir şekilde empoze ederek akılda hiç bir soru işareti bırakmamaktır. Her zaman doğru kullanım vede zamanında bakım klimanızın ömrünü uzatacaktır.

Örnek olarak sık karşılaştığımız bazı kullanım hatalarından bir kaçını söylemek gerekirse eğer….: Mesela Müşteri evin 30m2 salonuna 9.000 btü klima taktırmış Klima yetersiz ve ufak buda yetmiyormuş gibi tüm odaların kapısını açmış.

Klima taktırmadan önce mutlaka bilgi alınız. Yada bizimle irtibata geçip odanın metre karesini bildirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bizler odaya yeterli olmayan klimayı takmıyoruz. Müşterinin taktırmasını’da tasvip etmiyoruz. Kimi müşteri sorumluluk benim diyor. Müşteri sorumluluğu üstüne alırsa o zaman klimayı takıyoruz.

Yanlış takılmış bir klima motoruna zarar vereceği gibi elektrik faturası bir hayli kabarık gelecektir. Doğru oda hesabı yapılarak takılan klima çalıştığı odanın kapısı kapalı tutulması gerekmektedir. Yada eğer evin toplam metrekaresi hesaplanarak klima takılmış ise oda kapıları açılabilir.

Sık karşılaştığımız bir Bir diğer yanlış kullanım ise klimanın motorunu ( Dış Ünitesini ) kapalı balkona taktırmaktır. Bu şekilde yapılan montajlarda klima havasız kalacağından ötürü kompresör şişmektedir bundan dolayıda klimadan tam performans alınamamaktadır.

Eğer balkon kapalı ise balkon pencerelerinin asla kapalı olmaması gerekmektedir. Elinizden geldiği kadar Dış ünitenin havadar az güneş gören bir yere takılması uygun olacaktır.